Group Calendar, Atom, 2019-2020 (Southern Counties Minor Hockey Association)

PrintGroup Calendar
<< PrevMarch, 2020Next >>
SunMonTueWedThuFriSat
Feb 23Feb 24Feb 25Feb 26Feb 27Feb 28Feb 29
3:55 PM
Simcoe Warriors
@ Mooretown Jr. Flags
MSC (Rink 1) [O-A-B-S1-2]
4:00 PM
Paris Wolf Pack
@ Cayuga Stars
Cayuga [AAERR04]
5:30 PM
Six Nations Blackhawks
@ East Lambton Eagles
Watford [O-A-C-S1-1]
6:15 PM
Six Nations Blackhawks
@ Tillsonburg Tornadoes
7:00 PM
Hagersville Hawks
@ Burford Coyotes
Burford [AB04]
6:15 PM
Ayr Flames
@ Tavistock Titans
Tavistock [AB13]
7:00 PM
Tillsonburg Tornadoes
@ Delhi Rockets
Delhi [AC15]
6:00 PM
Delhi Rockets
@ Langton Leafs
Langton [AC28]
7:00 PM
Twin Centre Stars
@ Simcoe Warriors
Talbot [AA15]
7:00 PM
Six Nations Blackhawks
@ Caledonia Thunder
7:10 PM
Ayr Flames
@ Hagersville Hawks
6:00 PM
Cayuga Stars
@ Caledonia Thunder
HCCC (Clark) [AAERR08]
7:00 PM
Langton Leafs
@ Norwich Knighthawks
Norwich [AC23]
7:10 PM
Waterford Wildcats
@ Ingersoll Express
Ingersoll [AB15]
6:00 PM
Plattsville Rage
@ Paris Wolf Pack
6:00 PM
Ingersoll Express
@ Ayr Flames
NDCC [AB40]
7:00 PM
Norwich Knighthawks
@ St. George Generals
SDCC [AC16]
7:00 PM
Tillsonburg Tornadoes
@ Fort Erie Meteors
Leisureplex (Kinsmen) [O-A-BB-S1-1]
7:10 PM
Hagersville Hawks
@ Paris Wolf Pack
11:45 AM
Ayr Flames
@ Plattsville Rage
Plattsville [AAERR10]
12:30 PM
Mooretown Jr. Flags
@ Simcoe Warriors
Talbot [O-A-B-S1-3]
3:15 PM
Fort Erie Meteors
@ Tillsonburg Tornadoes
5:00 PM
Burford Coyotes
@ Ayr Flames
NDCC [AB02]
5:15 PM
East Lambton Eagles
@ Six Nations Blackhawks
Ohsweken [O-A-C-S1-2]
01020304050607
12:30 PM
Delhi Rockets
@ Norwich Knighthawks
Norwich [AC18]
12:45 PM
Fort Erie Meteors
@ Tillsonburg Tornadoes
3:00 PM
Six Nations Blackhawks
@ East Lambton Eagles
Watford [O-A-C-S1-3]
4:10 PM
Simcoe Warriors
@ Cayuga Stars
Cayuga [AAERR11]
6:15 PM
St. George Generals
@ Tillsonburg Tornadoes
7:00 PM
Hagersville Hawks
@ Waterford Wildcats
Waterford [AB18]
7:00 PM
Ingersoll Express
@ Burford Coyotes
Burford [AB11]
6:15 PM
Caledonia Thunder
@ Tillsonburg Tornadoes
7:00 PM
Twin Centre Stars
@ Cayuga Stars
Cayuga [AAERR26]
7:00 PM
Aylmer Flames
@ Simcoe Warriors
Talbot [AA28]
6:00 PM
Norwich Knighthawks
@ Langton Leafs
Langton [AC06]
7:10 PM
Paris Wolf Pack
@ Hagersville Hawks
6:00 PM
Plattsville Rage
@ Ingersoll Express
Ingersoll [AAERR22]
7:00 PM
New Hamburg Huskies
@ Norwich Knighthawks
Norwich [AC12]
7:10 PM
Simcoe Warriors
@ Twin Centre Stars
Wellesley [AA11]
6:15 PM
Twin Centre Stars
@ Aylmer Flames
7:00 PM
Delhi Rockets
@ St. George Generals
SDCC [AC10]
1:00 PM
Aylmer Flames
@ Six Nations Blackhawks
Ohsweken [AA14]
4:30 PM
Ayr Flames
@ Waterford Wildcats
Waterford [AB05]
08091011121314
1:00 PM
Caledonia Thunder
@ Six Nations Blackhawks
Ohsweken [AA20]
2:30 PM
Tavistock Titans
@ Paris Wolf Pack
4:10 PM
Ayr Flames
@ Cayuga Stars
Cayuga [AAERR34]
6:00 PM
Ingersoll Express
@ Plattsville Rage
Plattsville [AAERR25]
6:00 PM
Aylmer Flames
@ Tillsonburg Tornadoes
7:00 PM
Burford Coyotes
@ Waterford Wildcats
Waterford [AB12]
8:00 PM
Simcoe Warriors
@ Six Nations Blackhawks
Ohsweken [AA30]
6:00 PM
Caledonia Thunder
@ Twin Centre Stars
Wellesley [AA06]
6:45 PM
Simcoe Warriors
@ Aylmer Flames
7:15 PM
Tillsonburg Tornadoes
@ St. George Generals
SDCC [AC27]
6:00 PM
Tillsonburg Tornadoes
@ Simcoe Warriors
Talbot [AA29]
6:30 PM
Aylmer Flames
@ Caledonia Thunder
7:10 PM
Ingersoll Express
@ Hagersville Hawks
7:00 PM
Tillsonburg Tornadoes
@ Norwich Knighthawks
Norwich [AC01]
7:10 PM
Tillsonburg Tornadoes
@ Twin Centre Stars
Wellesley [AA22]
6:15 PM
Langton Leafs
@ Tillsonburg Tornadoes
2:00 PM
Delhi Rockets
@ Tillsonburg Tornadoes
15161718192021
22232425262728
6:00 PM
Cayuga Stars
@ Simcoe Warriors
Talbot [AAES1]
7:00 PM
Ingersoll Express
@ Ayr Flames
NDCC [ABS1]
293031Apr 01Apr 02Apr 03Apr 04
Apr 05Apr 06Apr 07Apr 08Apr 09Apr 10Apr 11
Game Data Last Updated: Mar 28, 8:13 AM, Next Update: Mar 28, 8:18 AM
Printed from southerncounties.ca on Saturday, March 28, 2020 at 8:13 AM